Marka Tescili Kontrol

marka tescili kontrol

Uzun bir çalışma süreci sonucunda oluşturmuş olduğunuz markanızın, kullanım haklarının sadece size ait olması ve sizin izniniz olmadan yabancı kişilerin markanızın adını ya da ürünlerini kullanmasını engelleyebilmek için yapacağınız marka tescili başvuru süreci dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Başvurunuzu yapmadan önce mutlaka bu alanda profesyonel olarak hizmet vermekte olan bir firma ile birlikte çalışarak bu firmanın deneyimlerinden faydalanmanız, sürecin sizin açınızdan verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Firmanın deneyimli personeli marka sorgulama işlemini detaylı bir şekilde gerçekleştirecek ve markanızın başka markalarla sahip olduğu ortak noktalar varsa bu noktaları tespit ederek, sizi değişiklik yapmanız gereken noktalar hakkında bilgilendirecektir. Daha sonra ise marka tescil başvurunuz yapıldıktan sonra birlikte çalıştığınız firma marka tescili kontrol işlemlerini de düzenli olarak gerçekleştirmeli ve marka tescilinizin onaylanma sürecini yakından takip etmelidir.

Uzun yıllardır marka tescili başvurularının yapılmasında ve marka sorgulamasında deneyimli ekibi ile birlikte hizmet vermekte olan Kızılay Patent firmamız, büyük bir memnuniyetle sizlere marka tescilinizi alabilmeniz için yardımcı olacaktır. Firmamızın deneyimli ekipleri, markanızın sorgulamasını yaparak varsa diğer markalarla olan benzerlikleri tespit edecek ve gereken değişikliklerin yapılması için sizi detaylı bir şekilde bilgilendireceklerdir. Siz marka tescil başvurunuzu yaptıktan sonra ise marka tescili kontrol işlemleri tarafımızdan özenli bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Marka tescil başvurunuz yapıldıktan sonra, markanız diğer kişilerin itirazına sunulmak üzere marka bülteninde yayınlanmaktadır. Yayınlanma işlemi gerçekleştirildikten sonra eğer bir itiraz yapılırsa, TPE bu itirazları göz önünde bulundurarak markanızın tescilinin onaylanması konusunda yeniden bir değerlendirme yapacaktır. Personelimizin yakından yapacağı marka tescili kontrol işlemleri sayesinde, markanız bültende yayınlandıktan sonra herhangi bir itiraz yapılıp yapılmadığı ya da değerlendirme sonucunun ne olduğu hakkında anında bilgi sahibi olabilecek ve verilen karara itiraz etme hakkına sahip olabileceksiniz. Siz diğer önemli işlerinizi tamamlarken, deneyimli ekibimiz marka tescili kontrol işlemlerini gerçekleştirecek ve marka tescilinizin onaylanması sürecinde yaşanan her gelişmede sizi anında haberdar edecektir. Bir Ankara Patent firması olan Kızılay Patent firmamız ile birlikte çalışmak ve deneyimimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

# İlginizi Çekebilir

ADRES BİLGİLERİ

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. Gözde Plaza 130 /36 Çankaya - Ankara

ONLINE BAŞVURU FORMU
Sohbete Başla
Merhabalar size nasıl yardımcı olabiliriz? Whatsapp üzerinden hemen sohbete başlayabilirsiniz.