Süper Hidrofobik Kaplama Teknolojisi – Nano Teknoloji

 

Ultra Ever Dry Tanıtım Filmi – Süper Hidrofobik Kaplama Teknolojisi – Nano Teknoloji

İnanılmaz kaplama teknolojisi…

Ultra-Ever Dry neredeyse her sıvıyı tam anlamıyla geçirmeyen, süperhidrofobik (su itici) ve yağ itici (hidrokarbon) bir kaplamadır. Ultra-Ever Dry nesneyi kaplamak için tescilli nanoteknoloji kullanarak yüzeyinde bir hava bariyeri oluşturur. Bu bariyer diğer kaplamaların aksine daha önce eşine rastlanmamış şekilde su, yağ ve diğer sıvıları iter. Kaplamanın üstün tutunma özelliği ve aşınma dayanıklılığı sayesinde her çeşit uygulamada kullanılabilir olması da Ultra-Ever Dry’ın bir diğer büyük yeniliğidir.

Islanmaz (Anti-Wetting)

Süperhidrofobik kaplama suyu ve diğer sıvıları geçirmediği için, nesneyi kuru tutar.

Paslanmaz (Anti-Corrosion)

Süperhidrofobik kaplama sayesinde su ve nem ana materyale asla doğrudan temas etmediği için pas konusunda maksimum düzeyde koruma sağlar.

Buz Tutmaz (Anti-Icing)

Ultra-Ever Dry’ın süperhidrofobik özelliği buzun oluşumunu bertaraf ettiği için, kaplanmış materyali tamamiyle kuru tutar.

Kirlenmez (Anti-Contamination)

Bakteri ya da radyasyon içeren toz, kir, su ve diğer sıvılar kaplanmış yüzeye aslında hiç temas etmediği için bakteri ve radyasyon büyük oranda azaltılmış ya da elenmiş olmakla birlikte steril olması gereken yüzeylerde temizlenmesi son derece kolaydır.

Kendi Kendini Temizler (Self-Cleaning)

Ultra-Ever Dry kirli suyu ve yoğun yağları ittiği ve üatünden akıttığı için temiz ve neredeyse bakterisiz kalır. Toz, kir ya da diğer moleküller kaplanmış süperhidrofobik yüzeye birikirse, hafif su püskürtme ya da üflenen hava tozu alır ve çıkarır.

Ürün Ömrünü Uzatır (Product Life-Extending)

Çoğu ürün nem, su, yağ ya da sürekli kullanımdan çok kirlendiği için etkinliğini yitirir. Çalışma eldivenleri, kişisel koruma ekipmanları, cıvatalar, somunlar vb bütün ekipman ve maddeleri nemden, pastan, sudan, kirden, buzlanmadan korumak ve temiz kalmalarını sağlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Daha temiz ve güvenli bir çalışma alanının yanı sıra paranızdan da tasarruf etmenizi sağlar.

# İlginizi Çekebilir

ADRES BİLGİLERİ

Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. Gözde Plaza 130 /36 Çankaya - Ankara

ONLINE BAŞVURU FORMU
Sohbete Başla
Merhabalar size nasıl yardımcı olabiliriz? Whatsapp üzerinden hemen sohbete başlayabilirsiniz.